Tábory

Pohádkové království Pohádkové království

Šotkové usilují o zničení říše pohádek a je nutné je zastavit. Pohádkové bytosti jsou proto povolány k panu králi, aby pomohly tento problém vyřešit. Dobro nakonec nad zlem zvítězí a v království opět zavládne klid a mír.

Holubinky Holubinky

V městečku holubinky začíná nová houbařská sezona. Radní a všechny rodiny se těší především z nových houbových přírůstků, a tak se tímto směrem ubírají i všechny jejich mírně podivínské aktivity. Sezona je ukončena senzačním odhalením úzkostlivě střeženého Tajemství.

Tábor s obrem Tábor s obrem

Jeden z obyvatel obří říše zabloudil a usnul přímo na táborové louce. Země ho téměř pohltila, nad zem vyčnívá pouze jeho hlava a boty. O obra je třeba se postarat a pomoci mu poskládat hodiny, které si nese s sebou v brašně. Obrologové však všechno hravě zvládnou.

Detektivní škola Detektivní škola

Pátrání po receptu na jahodový tolstolobik, dort neobvyklé chuti, uvízlo na mrtvém bodě již před desítkami let. Detektivní týmy však mají nyní k dispozici stroj, pomocí něhož lze nahlédnout do minulosti, a tak ještě není vše ztraceno. Pomohou i nově nabyté detektivní znalosti a dovednosti.

Přesčas Přesčas

Uběhlo již mnoho vody od chvíle, kdy byl uschován poklad, jehož úkryt je zobrazen na sadě tajuplných talířů. Každý, kdo chce v pátrání uspět, se musí nejprve důkladně seznámit s historií naší země, a to od pravěku až po současnost.